הום סטיילינג לשדרוג ומכירת דירה

מטרתה של שיטת ההום סטיילינג UPGRADE היא להעלות את ערך הדירה בעזרת השקעה מינימלית וכך לאפשר את מכירתה בזמן הקצר ביותר ובסכום מקסימלי. לרוב אין שום סיבה לבצע השבחה בעזרת שיפוצים מורכבים ויקרים כדי להשביח את הנכס שלך לקראת מכירה - ברוב המקרים השקעה כזאת לא תצדיק את עצמה. ניסיון עבר ומחקרים מוכיחים כי בהשקעה של בין 1%-3% בלבד מערך הנכס, ניתן לעלות את מחירו ב 7%-10%, ולמוכרו פי שתיים מהר יותר.

הלבשת הבית לצורך השבחת הנכס לצורך מכירה תיצור את אפקט ה- WOW על כל מי שנכנס לתוך הבית כדי להתרשם ממנו. מטרתנו היא לגרום לכל קונה פוטנציאלי שיגיע אל ביתך, להגיד: "זה מרגיש לי כמו בית, פה הייתי רוצה לגור"! כי זה מה שהוא יזכור כשיחזור הביתה כדי לקבל את ההחלטה. לא תמיד הוא יזכור את המבנה המדויק של הסלון או את הסדר של חדרי השינה, אבל הוא תמיד כן יזכור איך הרגיש כשהיה בתוך הבית.

למה זה עובד? י

 

 כי החלטה כזאת היא תמיד רגשית - כל השיקולים השכלתניים אשר הביאו את הקונים הפוטנציאליים אל ביתך, עלולים לאבד ממשקלם כבר בדקה הראשונה, אם הקונה נכנס אל הבית ו"לא התחבר אליו" או "לא הרגיש בו בבית". אם הבית מיושן, לא מסודר, מוזנח - זה מה שיראה מי שיכנס אליו. לרוב האנשים פשוט אין את היכולת לראות את הפוטנציאל האמיתי של הנכס ואת ה- Vision שמאחורי הספה המוכתמת או הקרמיקה המצהיבה במטבח המיושן. בדיוק כאן הנישה המעניינת הזאת של הום סטיילינג באה לידי ביטוי- על מנת לא להשאיר שום מקום לטעויות או לדימיון המצומצם של הקונה הממוצע.

האמנות להלביש את הבית באופן הכי מתאים למכירה בעיני קונה ממוצע, דומה לאפקט שנותנת בובת ראווה בחנות בגדים. כשאנו נכנסים לחנות בגדים ובה מדפים על גבי מדפים מלאים בבגדים מקופלים בכל מיני צבעים, לעתים אנו פשוט הולכים לאיבוד ולא מצליחים לזהות את הבגד שמתאים לנו. אך מספיק מבט אחד בבובת הראווה במרכז החנות, אשר הולבשה על ידי יועצי האופנה בטוב טעם, כשכל פרטי הלבוש מותאמים זה לזה בגזרה ובצבע.. וזה נותן לנו מיד את ה- Vision המלא של איך הבגדים יכולים להראות עלינו ועושה חשק למדוד את כל הסט. קרה לך פעם?

לקביעת פגישת ייעוץ לחץ/י כאן או חייג/י 050-5737378

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר

כל הזכויות שמורות לדבורה בן נון 2016 © האתר פותח ועוצב ע"י